کیک تولد


سفارش اینترنتی کیک تولد با قیمت مناسبخرید کیک تولد

چنانچه قصد سفارش کیک جشن تولد خاص، لاکچری، مردانه و دخترانه را دارید حتما این مطلب را دنبال کنید چون تصمیم داریم درباره این موضوع مطالبی را با شما مطرح کنیم تا بعد از سفارش فینگر فود و سفارش تم تولد خود، یک کیک حرفه ای برای خود سفارش دهید.

فروش آنلاین در تهران

با ورود اینترنت و رشد فضای مجازی، خرید آنلاین انواع نیازمندی های جشن تولد بسیار رواج پیدا کرد، چرا که اکثر مردم با مشکل کمبود وقت و سخت بودن مراجعه حضوری برای خرید ملزومات جشن تولد خود مواجه هستند و به همین دلیل مجموعه دنکوک یک سیستم سفارش اینترنتی حرفه ای برای انتخاب و سفارش کیک را برای مشتریان خود فراهم کرده و در طراحی این سیستم تمام سعی بر این بوده تا تمامی سلیقه های مردانه، زنانه، دخترانه و پسرانه از جوان تا نوجوان و بزرگسال پوشش داده شوند.

قیمت کیک تولد

عوامل زیادی در قیمت موثر هستند از جمله مواد به کار رفته و طراحی آن، به طور مثال مدل های فوندات از قیمت بالاتری نسبت به کیک های معمولی برخودار هستند.

سفارش کیک تولد مردانه و دخترانه

مردانه اصولا به رنگ های مشکی، طلایی، سفید و نقره ای علاقه زیادی دارند به همین دلیل بیشتر مدل های تولد مردانه ترکیبی از این رنگ ها هستند. اما دختر خانم ها معمولا رنگ و طرح کیک خود را با رنگ تم تولد خود ست می کنند و به همین دلیل تنوع بسیار گسترده برای دخترانه ها وجود دارد.

کیک تولد فوندانت

این نوع کیک ها به دلیل طراحی زیباتر و رنگ های جذاب تر طرفداران بسیار زیادی دارند و معمولا پر فروش ترین نوع برای جشن تولد هستند.

کیک تولد تصویری

این کیک ها که به تازگی در بین میزبان های جشن ها طرفداران زیادی پیدا کرده اند، به این صورت هستند که شما می توانید تصویر خود یا عکس مورد علاقه خود را تحویل نمایید تا دقیقا خود عکس روی کیک چاپ شود.